Engelliler Sosyal Yaşam Destek Merkezi ‘BİZİM EV’

 

Bu Mükemmel Merkez Fiziksel ve Zihinsel Engelli Çocuklara Bursa Nilüfer ilçesinde Hizmet  veriyor. Tüm Personel ve Öğretmenleri yaptıkları işin değerini, önemini bilen sevgiyle çalışan insanlardan oluşmuş değerli kişilerdir.

Sayın Nilüfer Belediyesi Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in desteği ve Sayın Nilüfer Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Vet. Hek.  Dr. Mürsel Büyükçoban’ın sağladığı katkılar için, en önemlisi Çıtır ve Bana olan güvenlerinden dolayı Teşekkürlerimi Sunuyorum. İyiki VARSINIZ!

En Büyük Başarı sevgiyle çalışan TERAPİYE YARDIMCI ZEKİ KÖPEK ÇITIR’ın dır. Sonra Engelli Çocuklar, Sevgili Öğretmenleri ve En son Benimdir.

Öğrettiğim Davranışları Büyük Bir İlgi ile gerçekleştiren bu muhteşem köpek dostum, beni hiç yanıltmadı, En başından beri onun doğru köpek olduğundan emindim….

ÇOK ÖNEMLİ SEYREDİN Kamuya Yararlı Köpekler Tanıtımı Video1


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>